Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Wiara

 
 
Boże Narodzenie obchodzone jest 25 grudnia i 26 , dlaczego? Jest to o narodzinach Jezusa Chrystusa , około 2013 roku temu . Na początku nie było nic obchodzi , że miał do czynienia z Jezusem . Urodzin nie było. TylkoRzymianie obchodził urodziny . W dniu 25 grudnia , które obchodzone święto Mitry , boga niezwyciężonego słońca. Jezus nie urodził się 25 grudnia pierwszego roku naszej ery . O jego dokładna data urodzenia jest jednym zgadzam się , twierdzą, że urodził się już w wrzesień / październik roku 2 pne.
Rzymianie , którzy nawracają się na chrześcijaństwo , lub trzymać się ich przyzwyczajenia , aby świętować urodziny .
 Klasyczna opowieść Boże Narodzenie pokazuje nam, jak Jezus urodził się w stajni . No łóżeczko było zarezerwowane dla niego,jedyną rzeczą, która może być używana byłaszopka . Dla chrześcijan , Boże Narodzenie oznaczaprzyjście Chrystusa . Byłdługo oczekiwanym Mesjaszem i Zbawicielem . Najgłębszy sens Bożego Narodzenia jest to, że Bóg zadał sobie trud , aby się jako istota ludzka przychodzi na tę ziemię . Bóg wybrał tę drogę , aby nas zbawić od grzechu i niesprawiedliwości dla ludzkości . Kiedy patrzymy na życiu Jezusa widzimy to z powrotem. Jezus wchodzi w słowach i czynach przeciwko niesprawiedliwości , która jest obecna w społeczeństwie. Ponadto , spojrzał tylko, że w odniesieniu do osób na marginesie społeczeństwa .
Ostatecznym sposobem Wziął zwycięstwa nad grzechem i niesprawiedliwością było jego śmierć na krzyżu . Boże Narodzenie jestświętem światła. Jezus nazywał siebieŚwiatłością Świata . W świecie często tak ciemnym on przynosi światło . Ponieważ Jezus jest traktowane jako " światłość świata , postanawia papieża Liberiusza w 354 roku jakospecjalny Mass ,Boże Narodzenie . Teraznarodziny Jezusa obchodzone jest w dniu 25 grudnia
Chrześcijanie świętują od 2013 ( początek epoki ) rok temu narodzin Jezusa w stajence . Dlatego tradycyjnie katolickich ludzi umieścić stoisko z Maryi, Józefa i Dzieciątka Jezus w dół . Wół iosioł , pasterze i owce , aniołowie i królowie mogą również dołączyć .
 
Islandczycy mają łóżeczko pełne trolli . Trolle , które przynoszą prezenty w noc Bożego Narodzenia .
Z Ameryki pochodzi Święty Mikołaj : Santa Claus . Renifer ciągnie jego sanie pełne prezentów w powietrzu.
Francuski i portugalski dzieci umieścić swoje buty pod drzewem .
French Père Noël Święty gorąco , fiński hot joulupukki . Elfy są nazwane Joulutonttu .
 
Niektóre dzieci wierzą w austriackim Dziecka Christel : zaledwie chłopiec, który przynosi prezenty . Amerykańskie i angielskie dzieci powiesić poniżej kominadługie skarpety jak zobaczyć je wszystkie wypełnione . W Anglii ludzie zrobić wieniec na drzwi , a dzieci chodzą od drzwi do drzwi , aby śpiewać. Carols W saloniepęczek jemioły wisi pod stanie , a jeśli nie , można całować.
W Meksyku ,piñata zwisające z sufitu . To jestdekoracja w postaci zwierzęcia . Zawiązanymi oczami powinien spróbować zapisać. Pinata kijempiece To śnieg słodycze i zabawki . Albo, jeśli masz pecha , woda deszczowa lub ścinki papieru.
 

 

Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.