Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Prezenty świąteczne

 
 
Xmas, cykliczne roczne prezent, który otrzymasz od swojego pracodawcy, ale to, co będzie w nim w tym roku? Albo co mam zrobić w tym roku? To jest zawsze pytanie, nie ma badania zrobione niektórzy pracodawcy wybrać jako prezent pod choinkę: 

 
1. 76%. Traditional Christmas gift (76% z 24% pakiet prezent żywności) 
2. 10,2%. Własnością wybór koncepcji, tak aby pracownicy mogą dowiedzieć się sam świąteczny prezent 
3. 6%. Pakiety Region 
4. 3% Opakowanie Gotowanie 
5. 2% Arts Xmas 
6. 1,6% Rituals 
7. 1 Magazine Kupon% / książka prezent 
8. 0,7% Doświadczenia 
9. 0,5% Zdjęcie na płótnie 
Nowe świąteczne prezenty: 
 
Również w tym roku nowe prezenty wchodzą: 
Christmas Gifts motyw podróży Miasto 
W "wycieczkę" linii tematem jest "miasto skacze center. Zjawiskiem nowoczesnym, w którym ludzie podróżują od miasta do miasta. Nie urlop w miejscu, ale w wielu miejscach. Zwiedzając świat ze swoimi Atrakcje Turystyczne, atrakcje turystyczne, jest zatem centralnym. Takie słynne i znane obiekty i budynki są więc przedstawione na opakowaniu, na przykład, znane atrakcje, takie jak Broadway w Nowym Jorku i na kanały Amsterdamu. Wszystko szaro-biały opakowanie atrakcyjne przedmioty, które czynią Christmas Special. 
Christmas Gifts motyw Aperitivo 
Linia Theme wykonane w białym opakowaniu z zielonym dotyku. Pieczęć i oliwek zielonych oliwek gałązka na opakowaniu wygląda to gorące. Zawartość składa się z produktów, które są charakterystyczne dla obszarów wokół Morza Śródziemnego. Na specjały kuchni śródziemnomorskiej, takie jak oliwki, kiełbasa, salami, kanapki hiszpańskich, dipów salsy itp. objęte tym produkcie. 
Temat Knock Prezenty świąteczne na drewno 
Zastanawiasz się czasami zastanawiam się, co kryje się za tym specjalnym opakowaniu Bożego Narodzenia? To jest już historia! Pakiety "odpukać" linii rozrywki mają Wytwórnia gdy treść artykułu państwa. By 'motywem projektowania drewna na opakowaniu wygląda to naprawdę (pion) wood. To świąteczny prezent naturalne i wytrzymałe wygląd. 
Christmas Gifts & Eco Fair motyw 
Fair & Eco Linia produktów koncentruje się, jak sama nazwa mówi, na uczciwości i ekologii. Innymi słowy, targi i z dbałością o środowisko naturalne. Dlatego Fair & Eco linia produktów w ramach CSR. Falls Te wytrzymałe produkty są pod ścisłą jakości i wymagań opracowanych produkcyjnych. Znane etykiety są również oparte o czym. Produkty są targi i / lub biologicznej w przyrodzie, priorytety CSR można znaleźć na odwrocie opakowania. 
Christmas Gifts motyw Brawo GB 
Nasz mały kraj to kraj będzie z nas dumny! Znajdź Jako jeden z najbogatszych krajów na świecie, jesteśmy znani na całym świecie. Mamy unikalną kulturę, my "trzeźwy holenderski. Ciężka praca jest w naszej krwi. Wiersz ten temat dlatego skupia się na kulturowych i społecznych aspektów Holandii. Sceny takie jak holenderskie ciągników, portów, młyny itp. są więc przedstawione na opakowaniu. Jest więc nowoczesne podejście do (starych) holenderskich prezenty. Mocne słowa są drukowane na opakowaniu, a tym samym dać wiadomość do odbiorcy wzdłuż. 
Christmas Gifts motyw Hohoho 

Krzyk, że przypomina. Bezpośrednio do Świętego Mikołaja i Boże Narodzenie Święty Mikołaj ze swoim okrągłym brzuchem, białą brodą i czerwonym kolorze już uśmiecha się w powietrzu unosi się na jego sanie. Boże Narodzenie wywołuje pewne uczucie na nikogo. Uczucie wakacje, pokoju i wspólnoty. Prezent na Boże Narodzenie jest jednym z tych rzeczy, które są nierozerwalnie związane ze świętami Bożego Narodzenia w Holandii. Znajdziesz je w wielu kształtach i rozmiarach, w różnych tematów. Aby doświadczyć ultimate Świąt utrudnia tworzenie się "Hohoho" linia motyw. Ten krzyk jest na opakowaniu i promienie wyczyścić atmosferę świąt. 
 
Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.