Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Świąteczne zwyczaje w różnych krajach

 

 

 
W każdym kraju, jest Boże Narodzenie obchodzone w inny sposób , w większości krajów daje prezenty na numer jeden , także jest zwykle spożywane razem świąteczny obiad , zazwyczaj jest to wszystko w rodzinie. W krajach, to zwykle coś zwykle w menu , takie jak bażant (Belgia) , królika (Holandia) , kaczka lub gęś (Dania) , Turcja ( Stany Zjednoczone), trzody chlewnej lub Baranka (Norwegia) i ryby (Polska i Włochy) .
 
Krajach anglojęzycznych
Boże Narodzenie w krajach anglojęzycznych , takich jak Wielka Brytania , Kanada , Australia, itp. ( patrz poniżej dla Stanów Zjednoczonych ) jest często obchodzone w wigilię Bożego Narodzenia z Santa Claus odgrywa ważną rolę . W Wigilię Bożego Narodzenia to nie tylkochoinka w domu , ale również zależy w jemioły ( Jemioła ) na suficie, a jeśli są dwie osoby w ramach stoiska jest całować . Zwyczajowe razem Kolejną tradycją jestśpiewanie kolęd i inscenizacji ( trochę sceny z tematem świąt Bożego Narodzenia ) . Boxing Day nazywany jest przez British Boxing Day . Ponieważ jest lato w Australii ze świętami , są duże parady odbywają i imprez sportowych .

 

Skandynawia
W Skandynawii po kolacji nie będzie tańczyć wokół choinki podczas kolędy są śpiewane . Potem nadszedł czas się pakować . Prezenty leżące pod choinką z Wcześniej w dniu wigilijnym Go Duńczyków , którzy wyznają religię do kościoła. W dniu pierwszego i Boxing daleko Danes wizyty u rodziny i jedzenia obiad świąteczny (" Julefrokost " ) , w tym marynowane śledzie z akvavit szkła i piwo.

Grecja
Dzieci w Grecji przejść od drzwi do drzwi z Bożym Narodzeniem i śpiewać nazywa Kalanda wraz z trójkątem . Są to stare piosenki w starożytnej greckiej , które są śpiewane w okresie Bożego Narodzenia . Jeśli pytanie Po poume ta ' ? ( Czy możemy śpiewać ? ) , Że tak jest śpiew Kalanda dzieci . Jest zwyczajem, aby dać .Gryząc

24 grudnia , w liturgii Bożego Narodzenia w kościele zaczyna . 25 grudnia pochodzi z bardzo wcześnie do kościoła , po którym każdy chce dobrze Christmas ( Kala Christouyenna ) . Prawosławne Boże Narodzenie jest 14 dni później w dniu 7 stycznia .

 

Włochy
We Włoszech ,czarownica Boże Narodzenie "La Befana " przynosi prezenty na Trzech Króli wokół . Ona patrzy na Jezusa Chrystusa i przynosi słodycze dzieci, niegrzeczne dzieci się węgiel lub ciemne cukierki . We Włoszech nazywa się Christmas ' Natale " . To oznacza, że " narodziny ". W prawie każdym kościele i prawie w każdym domu jest szopka . Włosi udekorować swoje domy z holly i Jemioła i świece i Ceppo . To jestrodzaj otwartej piramidy , które są wprowadzone rzeczy Boże Narodzenie, trochę jak choinki w Holandii.
 
Meksyk
W Meksyku , Boże Narodzenie zaczyna się 16 grudnia. Do dnia 24 grudnia jest" posadas " . To są pochody dzieci i dorosłych , z rzeźbami Maryi i Józefa są realizowane . Nie jest reenacted , jak Maryja i Józef szukali miejsca na pobyt . W ostatnim dniudziecka Jezusa prowadzi , położył . Pod koniec wieczoru w żłobie
 
Niderlandy
W Holandii , ale też w innych krajach europejskich , istnieją dwa dni świąteczne , w pierwszy dzieńzwykły obiad i prezenty i Boxing Day używane iść na wizyty rodziny lub bulwaru mieszkaniowej czy Boże Narodzenie .
 
Polska
Boże Narodzenie w Polsce jest postrzegane jako najważniejsze święto w roku ,prawdziwe święto rodzinne. W Polsce Boże Narodzenie zaczyna się wieczorem 24 grudnia , tego wieczoru nazywa Wigilia . Na tej nocy, każdy chce być w domu z rodziną . Od rana jest gotowane w niemal każdym domu i pieczone na ten wieczór . Na obiad , tradycyjnie od 12 lub 13 potraw musi istnieć. Po prezenty , obiad, dystrybuowane i większość ludzi chodzi na mszę o północy ( pasterka ) .
 
Rosja
Rosjanie nie wiem sam Święty Mikołaj , ale ojcem mróz, który wygląda trochę jak Święty Mikołaj . W Kościele prawosławnym obchodzone Boże Narodzenie 7 stycznia , dwa tygodnie później niż w innych kulturach .
Republika Południowej Afryki

RPA ma Boxing Day, Boże Narodzenie jest zawszewielkie spotkanie Kościoła i kościoły są zatłoczone . Anglojęzyczny ludzie w Afryce Południowej są nadal w dużym stopniu English świąteczne zwyczaje, takie jak indyk , Christmas pudding i prezenty otwarcia w Wigilię . W Afrikaans zazwyczaj tego nie robi , prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia lub samego opakowania. Xhosa i innych plemion afrykańskich Boże Narodzenie to przede wszystkim chodzenie do kościoła i śpiewając kolędy , choinki są często zbyt drogie, a tam często nie znaleziono
Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.