Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Aktualności - Informacje prasowe

 

A new interview with a passionate entrepreneur every week.


In this episode of Noord Z, presenter Mrs. Karlijn ter Horst enters into conversation with Dennis Veldpape, director / owner of Royal Christmas. Click at the photo to get to the interview.

Królewski Boże Narodzenie ocenę doskonałą.

Winschoten, 2 października

 Na www.kunstkerstbomen.nl sprzedaje jej świąteczny świąteczna kolekcja Royal do klientów indywidualnych. Strona ta, w 19 różnych językach, jest odwiedzane przez wielu dziennie. Królewski Christmas at Trustpilot jest oceniana na jego obsługę i jakość. Królewski Świąt dokonał tysiące klientów zadowolony z jej kolekcji sztuczne choinki, girlandy, wieńce, itp. Klienci mogą odwiedzić stronę internetową Trustpilot: http://www.trustpilot.com/review/www.royalchristmas.nl zostawić komentarz. Może to być usługi, dostawy lub jakość wyrobów. W zeszłym roku, ponad 1100 klientów w lewo recenzję, średnia ocena to 8,9. Każdego dnia pojawiają się nowe opinie W.Zespół z Royal Boże Narodzenie ma te opinie główne kwestie do poprawy swoich usług / jakość.Zespół RC ma nadzieję, że jesteśmy w stanie dostarczyć. Każdy klient czuje się zadowolona z zamówionych pozycji Zobacz poniżej wykresu kołowego z opinii w 2013:
Trustpilot beoordeling

 

Królewski Boże Narodzenie wprowadza torbie!

Winschoten, 27 września

 Królewski Świąt wprowadził torbie. Dzięki tej tulei można łatwo przechowywać, np. piwnicy lub na strychu bez łamania go. Twoja sztuczne choinkiPiękne drzewo nie zerwać z tej idealnej torebki.

 Oto kilka zdjęć. Ta sprawa może być używany do ochrony przed zabrudzeniem i uszkodzeniem i choinka jest idealny w użyciu.Etui jest wysokiej jakości oraz zapewnia maksymalną ochronę dla Ciebie drzewo.Pokrywa nadaje się do wszystkich rodzajów choinek. Jest on dostępny w różnych rozmiarach i pasuje do każdego drzewa wokół! Opberghoes kunstkerstboom

 

 

Królewskie świąteczne choinki.

Winschoten, 27 września

Królewski Boże Narodzenie ma ponad 200 różnych choinek. Te różnice w wielkości, jakości materiału i ceny. Mamy promo, linia i Premium Deluxe linii.Różnica między tymi trzema, ceny i materiału.

 Promo linii są głównie stosunek jakości do ceny i jest najtańszy. To jest głównie z PVC.Promo linia jest popularna, bo masz piękny jakości drzewa w dobrej cenie. Dobra cena i dobra jakość. Formy tego drzewa zostaną podjęte, jak w prawdziwych sosen. Gałęzie są brązowe w środku i zielone igły są jasnozielone kropki. Drzewa są mniej zatłoczone niż w innych liniach.

 Linia Premium jest znowu droższe i stają się głównie z PCV i PP. Ta linia jest nieco droższy niż promo linii. Drzewa te są wykonane z wysokiej jakości materiału. Daje to drzewo ma realistyczny widok, ponieważ gałęzie i igły w pobliżu łodygi, wykonane są z PVC i PE / PVC. Drzewa te są sprzedawane również w kolekcji Royal Christmas.

 Linia Deluxe jest najbardziej kosztowne i jest głównie z PE. Materiał ten zapewnia najbardziej "naturalny" wygląd. Linia ta jest również bardzo popularne i jest sprzedawane dużo. Drzewa te są bardzo szerokie na dole z silnym podobieństwo do prawdziwego drzewa. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału o nazwie PVC i PE. Linia ta ma również niektóre drzewa wykonane w 100% z PE. Drzewa mają silną dyszel stali i stali nierdzewnej rdzenie w każdym wsparciu wielu ozdób. Wystarczy potwierdzić powiesić gałęzie i drzewa jest gotowy! Różne częściLinia Deluxe jest naszym najwyższym jakość linii i kochany przez wielu naszych klientów. Kunstkerstbomen Royal Christmas

 

 

 

Pobierz informację prasową poniżej      

Wiadomość Prasowa:

Winschoten 21 września 2008 Royal Christmas to producent i lider jeśli chodzi o sztuczne choinki świąteczne.Drzewko jest złożone i gotowe do uzycia w ciągu 1 minut.Choinka jest bardzo prosta w montażu,składa się z 3 czesci,które łączą się ze sobą w bardzo prosty ,nieskomplikowany sposób.po zakończeniu użytkowania drzewko składamy równie szybko..nasz artykuł to rewolucja w dziedzinie sztucznych choinek,pozwala na szybkie i bezproblemowe złożenie drzewka co łączy się z oszczędnością czasu,którego tak bardzo brakuje nam przed świętami.
Choinka rozkladająca sie w 1 minut jest dostępna w trzech modelach dostępnych w rozmiarach: 150 cm do 240 cm, aby zobaczyc jak to wygląda zapraszamy do obejżenia naszych filmów demonstacyjnych na stronie: kerstwinkel.nl
Ekspresowe choinki są dostępne w następujących miejscach: - sklepy z artykułami świątecznymi, centrach ogrodowych i centrach budowlanych - w sklepie internetowym pod adresem : kerstwinkel.nl

Zobacz ten film:


Royal Christmas ma zasięg ogólnokrajowy.

 

Winschoten 21 września 2008 Royal Christmas lider w dziedzinie produkcji artykułów świątecznych otworzył ponad 20 sklepów w całej Holandii.Dodatkowo w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia Royal Christmas współpracuje z innymi renomowanymi przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją ozdób świątecznych.

 

Boże Narodzenie Trendy na rok 2009

Winschoten 21 września 2009 Royal Christmas przedstawia tendencje jakie dominować będą w artykułach świątecznych na rok 2009.Aby podkreślić wyjątkową atmosferę świątecznych dni proponowane są róznego rodzaju oświetlenia zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na na zewnątrz.Royal Christmas w najbliższych latach planuje wprowadzić więcej ozdób śiątecznych typu; wianki,girlandy itp. Kolory preferowane w tym sezonie to oprócz standardowej czerwieni oraz szlachetnego złota i srebra to niebieski i pomarańczowy oraz biały i czarny.Sztuczne choinki przez 35 lat były produkowane z PVC. Drzewko proponowane przez nasto zupełnie inna technologia,mimo,że sztuczne wyglada jak najbardziej naturalnie dodatkowo podczas produkcji poddawane są procesom mającym w przyszłościć uchronić artykuł od zniszczenia przez np. wdawania się pleśni.

Więcej niż połowa holenderskich gospodarstw domowych posiada sztuczne choinki:

Winschoten 21 września 2009, Royal Christmas producent ozdób światecznych przedstawił swoja nowa wersję sztucznego drzewka.Co roku sprzedawanych jest wiele modeli tego nowego artykułu, a w ciągu ostatnich lat jakoś materiału z jakiego jest produkowana została poprawiaona i ulepszona. Tradycyjne sztuczne choinki byly z PCV. Nowe modele produkowane są w nowy sposób by przypominały jak najbardziej żywe.Nowe modele są dostępne w dwóch wersjach,pierwsza dostępna z wbudowanym oświetleniem,natomiast druga składa się z trzech czesci a montaż zajmuje jedynie 1 minut.  

Zalety sztuczne choinki:


- Wygoda
- Wieloletnia
- Lepsza jakość
- Może być bardziej dekorowana niż żywa
- Wygląda piękne
- Bezpieczeństwo
- Nie pozostawia igieł na podłodze
- Zmniejszanie ilości odpadów
- Oszczędność czasu
- Nie przyczynia sie do coroczniej wycinki drzew
- Jednokrotny wydatek - wieloletni użytek

 

Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.