Header
◄ Wstecz
▲ Top
  FILTR WYSZUKIWANIA +
Cena
€ 0 - € 99
0
€ 100 - € 199
0
€ 200 - € 299
0
€ 300 - € 399
0
€ 400 - € 499
0
€ 500 - € 999
0
€ 1000 - € 1499
0
€ 1500 - € 2000
0
€ 2000 i więcej
0
Rozmiarach
120 cm i mniejsze
0
150 cm
0
180 cm
0
210 cm
0
240 cm
0
270 cm
0
300 cm
0
360 cm
0
400 cm
0
450 cm i wyżej
0
Oświetlenie
Z diodą LED
Warm-led
0
Bez diod LED
0
Materiał
PVC
Pvc
0
PE
Pe
0
PP
Pp
0
PP/PVC
Mix-pp-pvc
0
PE/PVC
Mix-pe-pvc
0
100%PE
100pe
0
Flock/śnieg
Flock
0
Kolor
Zielony
Green
0
Biały
Wit
0
Flock/śnieg
Flock
0
Czarny
Black
0
Niebieski
Blue
0
Różowy
Pink
0
Budowa
Konstrukcja przegubowa
Hinged
0
Konstrukcja hakowa
Hook-on
0
Wewnątrz i na zewnątrz
Użycie wewnątrz
0
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
Binnen-buiten
0

Historia Choinki

- 1510 -pierwsza pisemna wzmianka o zdobione choinki pochodzi z Ryga, Łotwa . Men of cechu kupców lokalnych urządzone drzewo ze sztucznymi różami , tańczył wokół niego na rynku , a następnie podpalili go . Rose był używany przez wiele lat i jest uważany zasymbol Najświętszej Maryi Panny.

- 1530 - Istnieje zapis z Alzacji , Francja (wtedy terytorium Niemcy) , że drzewa były sprzedawane na rynku i przyniósł do domu i ustawić bez dekoracji. Prawo ogranicza wielkość do " 8 długości butów " (nieco ponad 4 metrów ).

- 1600s - Przez 17 wieku , to było powszechne w Niemczech do dekoracji choinek z jabłkami . Praktyka ta byłapozostałością z 14 i 15 wieku , kiedy wiecznie zielone gałązki wisiały jabłka byłytylko rekwizyt używany w " sztukach cud" , które były wykonywane w kościołach w dniu 24 grudnia . 24 grudnia był dzień Adama & Ewy na początku kalendarza chrześcijańskiego , a gracz były wykorzystywane jako sposób nauczania Biblii w populacji głównie analfabetów.

- 1700s - W części Austrii i Niemczech , wiecznie zielone wskazówki zostały doprowadzone do domu i powiesił góry na dół z sufitu. Często były one ozdobione jabłkami , orzechami złoconymi i czerwonych pasków papieru. Jadalne ozdoby stały się tak popularne na choinek , że były one często nazywane "sugartrees" Pierwsze rachunki przy zapalonych świec jako ozdoby na choinki pochodzą z Francji w 18 wieku.

- 1800 -Choinka została wprowadzona w Stanach Zjednoczonych przez osadników niemieckich . To gwałtownie wzrósł z wielkości blatu do podłogi do sufitu.

- 1851 - Choinki zaczęły być sprzedawane na terenie Stanów Zjednoczonych. Zostały one losowo z lasów.

- 1853 - Franklin Pierce przypisuje się wprowadzenie pierwszego Choinka w Białym Domu.

- latach 1800 - Pierwsze ozdoby szklane zostały wprowadzone do Stanów Zjednoczonych , ponownie z Niemiec . Pierwsze z nich były głównie piłki, ale później łańcuchów kulek , zabawki i postaci stały się bardziej powszechne.

- Około 1883 - Sears , Roebuck & Company rozpoczął oferowanie pierwszych sztucznych choinek - 33 kończyn do 0,50 dolarów i 55 kończyn do 1,00 dolarów.

- 1900 - ze względu na overharvesting naturalna podaż evergreeny zaczął być zdziesiątkowana. Konserwatorzy zaniepokoił, a wiele czasopism zaczęli zachęcać ludzi, aby zastąpić sztuczną "zima" objętych drzewa , składający się z gałęzi drzewa liściastego, owinięte w bawełnę.

- 1901 -Pierwsza farma Choinka rozpoczęła się w 1901 , kiedy WV McGalliard zasadził 25000 świerka na swojej farmie w New Jersey. Również w 1901 roku Theodore Roosevelt próbował powstrzymać praktykę o choinek z obawy o zniszczenie lasów. Jego dwaj synowie nie zgodził i poprosił o pomoc konserwatora Gifford Pinchot , aby przekonać prezydenta , że prawidłowo ,praktyka nie była szkodliwa dla lasów.

- 1930 - prezydent Franklin D. Roosevelt zaczął farmę choinki na swojej posiadłości w Hyde Parku w Nowym Jorku.

- 1966 - The National Christmas Tree Association rozpoczęła uświęcone tradycją oWielki Mistrz przedstawia producent choinki do Pierwszej Damy na wystawie w Blue Room w Białym Domu. W tym roku , Howard Pierce of Black River Falls , Wisconsin, prezentowane drzewo prezydenta Lyndona Johnsona i First Lady Lady Bird Johnson.

- Dziś - około 25-30 mln Prawdziwe choinki są sprzedawane każdego roku w Stanach Zjednoczonych. Prawie wszystkie z nich pochodzą z plantacji choinkowych.

Sztuczne choinki

Sztuczne choinki jestfałszywe choinka , która była pierwotnie z papieru i tektury , ale obecnie są one głównie z tworzywa sztucznego.Dłoń rozwoju sztucznej choinki przeszedł długą drogę . W 1883 rokudom towarowy w Ameryce wprowadziła pierwszą komercyjną wersję : 25 luźne gałązki , ozdobiony czerwonymi jagodami . W latach 30- plastikowe drzewa stał się popularny.

Większość z nich była w związku z tym w fabrykach , gdzie szczotki toaletowe są wykonane. Późniejzaczął się choinek wykonanych z aluminium, ale ich produkcja zakończyła się szybko. Sztuczne choinki rozwinął się znacznie w ostatnich latach. Oprócz drzew PVC ( polichlorek winylu ) (patrz również ten film) , są teraz drzewa PE (polietylen) (także zobaczyć film) produkowane. Jest tozupełnie inny sposób produkcji , w którym z pomocą formyrzeczywistym gałęzi zasadniczo " kopiowane " może być. Możesz również drzewa z PP ( polipropylen) (patrz też film) i flock (zobacz film). Ostatnie drzewa są sztucznie naśnieżane. Obecnie istnieją różne kolory choinki , ze względu na zmienne trendy. Jak czarne, białe, a nawet różowy choinek . Kolorowe sztuczne choinki są szeroko stosowane w oknach sklepów , salonów i sklepów. W przypadku dużych sieci handlowych i placów 'gigantów' zaprojektowany.

Są to drzewa do 15! Metrów. Wdrożenie sztuczne choinki były często czasochłonne, ale niektóre nowoczesne drzewa są gotowe do użycia w ciągu kilku minut przez gałązki naturalnie serii, zobacz, np. 1 minuta drzewa. Obecnie można kupić puszkę zapach prawdziwego drzewa na sztuczne choinki, aby stworzyć iluzję jeszcze. 'Real' drzewo Oprócz aspektów użytkowania, ważne jest również , żefałszywy drzewo jest ognioodporny.

Sztuczne choinki są sprzedawane w specjalnych sklepach świąteczne, centrów ogrodniczych i marketach budowlanych iw Internecie: www.sztucznychchoinek.pl

Film PE tworzywo:

Film PVC tworzywo:

Film PP tworzywo:

Film Flock tworzywo:

 

 

 

 

 

Zamów przed godziną 13.00, a przesyłkę otrzymasz w ciągu 2-3 dni
Transport
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Zgadzam się.